Pánské víkendy otce se synem

Vzpomínáte si na to, jaké to bylo v časech vašeho dětství? Stýská se vám po těchto časech? Chtěli byste se vrátit do časů svého dětství? Třeba jen proto, aby váš syn zažil alespoň část toho co vy kdysi? Nevíte jak na to? Tak už nehledejte. My máme přesně to, co hledáte. Sám jsem se ptal a hledal, jak mému synkovi ukázat kouzlo časů mého mládí, kdy jsme byli venku celý den, a když jsme dostali zaracha, byl to ten největší trest, jaký mi rodiče mohli udělit.
 
Trávili jsme dny v lese, stavěli si bunkry, rozdělávali oheň, vařili si v kotlíku a hráli mnoho her. Rodiče pro nás pořádali různé závody, setkání, výlety. Dnes už se toto nevidí. Rozhodl jsem se tedy využít našeho areálu pro aktivity Otců se syny, jelikož i já chci, aby můj syn neznal jen počítače, mobily, tablety atd., ale aby si uměl lecos vyrobit, získal nové dovednosti, a třeba i nová přátelství, protože jen na stejné lodi se projeví pravý charakter.
       V našem Adrenalin Campu můžete prožít celý víkend v chlapském světě. Spolu se synem zažijete spoustu legrace, soutěží, her, vyrobíte si společnou truhlu zážitků, zařádíte si na bugginách, budete se plavit po Labi na motorových člunech, budete střílet ze vzduchovky, luku, kuše, zahrajete si paintball, budete spát ve stanech, večer posedíme u táboráku a budeme si povídat o vašich společných zážitcích, vyrobíte si vlastní tužky, naučíte se vařit si v kotlíku i polní kuchyni, a mnoho, mnoho dalšího.
 
Chlapský Víkend začíná vždy v pátek, příjezdem k nám do Adrenalin Campu, kde si postavíte stan a seznámíme se u táboráku. Celý víkend bude ve znamení dovednostních aktivit, soutěží, stezky poznání a budování, plavení se na motorových člunech, jízdy v bugunách a v terénních autech, vaření kotlíkového guláše na oběd, učení se orientace v terénu, střílení ze vzduchovky, luku i kuše, zahrajete si painball, a budete se společně učit všlijakým dovednostem, jako psát neviditelným písmem, naučíte se vázat uzly, rozdělávat různé typy ohňů a mnoho dalšího. V 17:00 ukončení víkendu.

Ceník

Cena Chlapského víkendu

8 900,- Kč (za otce i syna dohromady)
 
All Inclusive (potřebujete jen vlastní stan a spacák).
Kapacita je 20 párů.
 
Týden před začátkem víkendu vám pošleme mail s instrukcemi a programem. Budeme se na vás těšit!

Kontakt a objednávka

Vouchery objednávejte na kasparek@buggyprelouc.cz
 
Informace na telefonu + 420 777 878 107